Gelli Baff ako hračka

Gelli Baff v kúpelni.

Želatínový kúpeľ Gelli Baff je fantastický spôsob pre rodičov ako zameniť čas kúpania na čas zábavy. Magický efekt ako želatínový prášok do kúpeľa Gelli Baff, premení vodu vo vani na nádherný plnofarebný gél a ten na konci kúpeľa premení naspäť na vodu fascinuje deti už viac ako 4 roky.

Želatína do kúpeľa Gelli Baff je dvozložková prísada do kúpeľa. Každý želatínový kúpeľ sa skladá z dvoch zložiek (vrecúšok). V súčasnosti je želatína do kúpeľa Gelli Baff dostupná v 4 farebných prevedeniach:

Takisto je dostupný vo farebne meniacich variantoch: od Balistickej modrej po planétovú purpurovú a od kozmickej žltej po galaktickú zelenú. Novinkou v roku 2011 je Smelli Gelli Baff, je to Gelli Baff obohatený vôňou popcornu, žuvačky, cukrovej vaty a koly.

Kúpeľová želatína Gelli Baff je úplne neškodný biodegradačný prášok vyrobený v najvyšších možných štandardoch používajúcich prísady, ktoré v skutočnosti preukázali pozitívny vplyv na pokožku. Gelli Baff je dodávaný s balíčkom rozpúšťacieho prášku, ktorý premení želatínu naspäť na vodu. Je to veľmi jednoduché. Želatínový kúpeľ Gelli Baff nezafarbí ani koberec, ani uteráky a ani vaše deti.

4g prášku Gelli Baff premení jeden liter na nádherný kúpeľový gél. Celé balenie vytvorí minimálne (ak máte tvrdú vodu) 40 litrov želatínového kúpeľa, o niečo viac, ak máte mäkkú vodu.

Gelli Baff v záhrade

Želatína do kúpeľa Gelli Baff je úžasne zábavná v exteriéri! Ideálna pre detské bazény. Gelli Baff môže byť použitý v akejkoľvek veľkosti detského bazéna. Pre bazény je dostupné balenie, ktoré obsahuje 1 kg želatínového prášku Gelli Baff Messy Play. Samozrejme, že môžete použiť aj normálne balenie Gelli Baff, ale budete potrebovať viac balení. Veľké deti rovnako zažijú obrovskú zábavu s želé kúpeľom Gelli Baff. Fantastický spôsob ako udržať deti v neustálej zábave v záhrade. Niekoľkonásobne viac zábavy ako s použitím čistej vody! Vytvorili sme pre vás kalkulačku, ktorá vám presne povie koľko balení si vyžaduje veľkosť vášho bazéna.

Gelli Baff v miske/lavóre

Želatína na hranie Gelli Play je určená na stôl, na hranie v miske, či v lavóre. Deti majú ohromnú predstavivosť a miska, či lavór plný úžasnej farebnej želatíny naplno rozvíja jemnú i hrubú motoriku a detskú tvorivosť.